БЮРО КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦ

У СПРАВАХ НОВІТНІХ РЕЛІГІЙНИХ РУХІВ І СЕКТ

Матеріали семінарів

 ПОСТСКРИПТУМ ІІІ

«… люди в Україні - у порівнянні з поляками - більш прості, іноді навіть наївні, безумовно, менш вимогливі, більш довірливі до священиків, можливо, більш гостинні і доброзичливі, ніж у Польщі, але також менш послідовні, конкретні, рішучі і наполегливі. Тим не менше, у формаційних групах, рухах, євангелізаційних школах вже можна дозволити собі поглиблене і навіть жорстке слово». о. Пйотр Куркєвіч

Детальніше: ПОСТСКРИПТУМ ІІІ 

ПОСТСКРИПТУМ – ІІ

Спільнота «Галилея» належить до структур Згромадження Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа. Скорочено: Воскресенці, або (з польської) Змартвихвстанці. 

Де діє Спільнота, там також діє Згромадження. Тим самим Керівництво Згромадження несе повну відповідальність за діяльність Спільноти «Галилея» в усіх її проявах: від змісту науки до фінансових справ.

Детальніше:ПОСТСКРИПТУМ – ІІ

ПОСТСКРИПТУМ –І

Аналітичною групою Бюро було представлено вже декілька матеріалів дотичних до «Польської Римо-Католицької Спільноти «Галилея». Огляд матеріалів на стр. № 3 цієї презентації. Повністю матеріали доступні на цьому сайті. Назва «ПОСТСКРИПТУМ» обіймає серію матеріалів на окремі пункти «галилейського питання». У презентації представляємо головні елементи Спільноти «Галилея», записані в основному документі Спільноти, яким є Конституції-Статут.

Детальніше:ПОСТСКРИПТУМ –І

ОТЕЦЬ РОМАН БРАТКОВСЬКИЙ, ЦЕ КАТОЛИЦЬКИЙ СВЯЩЕННИК, ЧИ «ГУРУ» НОВІТНЬОГО РЕЛІГІЙНОГО НАПРЯМКУ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ? Частина 2.

В другій частині цієї презентації,  Бюро у справах новітніх релігійних рухів і сект, представляє:  членство отця Романа в Польській (Римо-католицькій) Спільноті Воскреслого Христа «Галилеї»,  а також  «джерела» чи радше «джерело»  його наук. Частина 2. 

Детальніше:ОТЕЦЬ РОМАН БРАТКОВСЬКИЙ, ЦЕ КАТОЛИЦЬКИЙ СВЯЩЕННИК, ЧИ «ГУРУ» НОВІТНЬОГО РЕЛІГІЙНОГО НАПРЯМКУ В...

ОТЕЦЬ РОМАН БРАТКОВСЬКИЙ, ЦЕ КАТОЛИЦЬКИЙ СВЯЩЕННИК, ЧИ «ГУРУ» НОВІТНЬОГО РЕЛІГІЙНОГО НАПРЯМКУ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ? Частина 1.

Згідно анонсу від 12.02.2022 року, в презентації «Польська, (Римо-Католицька) Спільнота Воскреслого Христа «Галилея» в Україні» (слайд 54), цією презентацією продовжуємо «галилейську» тему. Доволі довга перерва спричинена, об᾽єктивними обставинами а не браком матеріалів (він напрацьований), чи нехтуванням проблеми.

Детальніше:ОТЕЦЬ РОМАН БРАТКОВСЬКИЙ, ЦЕ КАТОЛИЦЬКИЙ СВЯЩЕННИК, ЧИ «ГУРУ» НОВІТНЬОГО РЕЛІГІЙНОГО НАПРЯМКУ В...

ОТЕЦЬ РОМАН ЛАБА, OSPPE: АНАЛІЗ КНИГИ РІКА ВОРРЕНА «ЦЕРКВА СВІДОМА ЦІЛІ» З КАТОЛИЦЬКОГО ПОГЛЯДУ

З початком минулого року наше Бюро започаткувало тематичні презентації, дотичні до питань сект і новітніх релігійних рухів. Подальші плани праці скоректувала агресія росії проти України, оскільки всі ми стали до лав захисників Батьківщини. Кожен на своєму місці.

Тепер починаємо здійснення наших планів. Тематична презентація «Отець Роман Лаба, OSPPE: Аналіз книги Ріка Воррена «Церква Свідома Цілі» з католицького погляду, є продовженням «галилейської тематики», тому що римо-католицька Спільнота Воскреслого Христа «Галилея» пропагує формування лідерів згідно з пропозиціями цього протестантського пастора.

Детальніше:ОТЕЦЬ РОМАН ЛАБА, OSPPE: АНАЛІЗ КНИГИ РІКА ВОРРЕНА «ЦЕРКВА СВІДОМА ЦІЛІ» З КАТОЛИЦЬКОГО ПОГЛЯДУ

ПОЛЬСЬКА (РИМО-КАТОЛИЦЬКА) СПІЛЬНОТА ВОСКРЕСЛОГО ХРИСТА «ГАЛИЛЕЯ» В УКРАЇНІ

Уже два роки під егідою Бюро НРР і сект* діє аналітична група з кільканадцяти осіб (духовенства і мирян з України і Польщі), що аналізує діяльність в Україні групи з Польщі під назвою «Спільнота Воскреслого Христа «Галилея». Свою діяльність Спільнота в основному спрямувала до вірних Української Греко-Католицької Церкви і на даний час позиціонує себе як «греко-католицька спільнота».

Враховуючи те, що багато осіб звертається в Бюро з запитаннями щодо цієї Спільноти, представляємо вашій увазі головні аспекти, щодо Спільноти, які заторкують її початки у Польщі, канонічний статус, головні форми діяльності, формування філії в Україні, характер навчання.

Матеріал презентації - це витяги з матеріалів, напрацьованих згаданою вище аналітичною групою , які також були основою більше десяти зустрічей , проведених Бюро, з духовенством УГКЦ як в Україні, так і за кордоном. Увесь матеріал переданий керівництву Церкви, яке докладно вивчає це питання.

 

Loading...

Завантажити презентацію

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті https://jakir.in.ua/, дозволяється при умові покликання на БЮРО КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦУ СПРАВАХ НОВІТНІХ РЕЛІГІЙНИХ РУХІВ І СЕКТ. При копіюванні матеріалів зі сторінки https://jakir.in.ua/, для інтернет-видань– обов’язкове  відкрите для пошукових систем покликання. Покликання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

 

 

Іван Павло ІІ

«…лише свобода, яка підпорядковується Правді, приводить людську особу до її правдивого добра. Добром особи є перебувати в правді та чинити правду»

(Енцикліка «Сяйво Істини» 84)

 

Андрей Шептицький

«Час воєнний утруднює людині кермуватися вказівками тверезого, ясного розуму, освіченого вірою. Верх беруть почування, вразливість, пристрасть, а з того нерозважні кроки, шкідливі не тільки для одиниці, але і для загалу, для цілої родини, громади й народу. Ця небезпека в положенню так особливо труднім, в якім находиться наш народ, стається прямо грізна»

(Пастирське послання до духовенства про обов'язок перестерігати вірних перед намовами провокаторів та агітаторів)
01.09.1939 р.

Якір

У ранньохристиянському мистецтві якір був символом надії. Згідно з Апостолом Павлом, надія «…для душі є ніби якір, безпечний і міцний...» (Євр. 6:18-19). Якір ототожнюється з Ісусом Христом і хрестом, а також святим Климентієм, папою Римським (мученицька смерть – прив’язаний до якоря та кинутий у море) і святим Миколою (покровителем моряків). Якір, увінчаний хрестом, став символом головної християнської ідеї – Надії на порятунок.

Copyright © 2022 All Rights Reserved.