БЮРО КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦ

У СПРАВАХ НОВІТНІХ РЕЛІГІЙНИХ РУХІВ І СЕКТ

ПОЛЬСЬКА (РИМО-КАТОЛИЦЬКА) СПІЛЬНОТА ВОСКРЕСЛОГО ХРИСТА «ГАЛИЛЕЯ» В УКРАЇНІ

Уже два роки під егідою Бюро НРР і сект* діє аналітична група з кільканадцяти осіб (духовенства і мирян з України і Польщі), що аналізує діяльність в Україні групи з Польщі під назвою «Спільнота Воскреслого Христа «Галилея». Свою діяльність Спільнота в основному спрямувала до вірних Української Греко-Католицької Церкви і на даний час позиціонує себе як «греко-католицька спільнота».

Враховуючи те, що багато осіб звертається в Бюро з запитаннями щодо цієї Спільноти, представляємо вашій увазі головні аспекти, щодо Спільноти, які заторкують її початки у Польщі, канонічний статус, головні форми діяльності, формування філії в Україні, характер навчання.

Матеріал презентації - це витяги з матеріалів, напрацьованих згаданою вище аналітичною групою , які також були основою більше десяти зустрічей , проведених Бюро, з духовенством УГКЦ як в Україні, так і за кордоном. Увесь матеріал переданий керівництву Церкви, яке докладно вивчає це питання.

 

Loading...

Завантажити презентацію

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті https://jakir.in.ua/, дозволяється при умові покликання на БЮРО КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦУ СПРАВАХ НОВІТНІХ РЕЛІГІЙНИХ РУХІВ І СЕКТ. При копіюванні матеріалів зі сторінки https://jakir.in.ua/, для інтернет-видань– обов’язкове  відкрите для пошукових систем покликання. Покликання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

 

 

Іван Павло ІІ

«…лише свобода, яка підпорядковується Правді, приводить людську особу до її правдивого добра. Добром особи є перебувати в правді та чинити правду»

(Енцикліка «Сяйво Істини» 84)

 

Андрей Шептицький

«Час воєнний утруднює людині кермуватися вказівками тверезого, ясного розуму, освіченого вірою. Верх беруть почування, вразливість, пристрасть, а з того нерозважні кроки, шкідливі не тільки для одиниці, але і для загалу, для цілої родини, громади й народу. Ця небезпека в положенню так особливо труднім, в якім находиться наш народ, стається прямо грізна»

(Пастирське послання до духовенства про обов'язок перестерігати вірних перед намовами провокаторів та агітаторів)
01.09.1939 р.

Якір

У ранньохристиянському мистецтві якір був символом надії. Згідно з Апостолом Павлом, надія «…для душі є ніби якір, безпечний і міцний...» (Євр. 6:18-19). Якір ототожнюється з Ісусом Христом і хрестом, а також святим Климентієм, папою Римським (мученицька смерть – прив’язаний до якоря та кинутий у море) і святим Миколою (покровителем моряків). Якір, увінчаний хрестом, став символом головної християнської ідеї – Надії на порятунок.

Copyright © 2022 All Rights Reserved.