БЮРО КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦ

У СПРАВАХ НОВІТНІХ РЕЛІГІЙНИХ РУХІВ І СЕКТ

ОТЕЦЬ РОМАН ЛАБА, OSPPE: АНАЛІЗ КНИГИ РІКА ВОРРЕНА «ЦЕРКВА СВІДОМА ЦІЛІ» З КАТОЛИЦЬКОГО ПОГЛЯДУ

З початком минулого року наше Бюро започаткувало тематичні презентації, дотичні до питань сект і новітніх релігійних рухів. Подальші плани праці скоректувала агресія росії проти України, оскільки всі ми стали до лав захисників Батьківщини. Кожен на своєму місці.

Тепер починаємо здійснення наших планів. Тематична презентація «Отець Роман Лаба, OSPPE: Аналіз книги Ріка Воррена «Церква Свідома Цілі» з католицького погляду, є продовженням «галилейської тематики», тому що римо-католицька Спільнота Воскреслого Христа «Галилея» пропагує формування лідерів згідно з пропозиціями цього протестантського пастора.

 

Loading...

Іван Павло ІІ

«…лише свобода, яка підпорядковується Правді, приводить людську особу до її правдивого добра. Добром особи є перебувати в правді та чинити правду»

(Енцикліка «Сяйво Істини» 84)

 

Андрей Шептицький

«Час воєнний утруднює людині кермуватися вказівками тверезого, ясного розуму, освіченого вірою. Верх беруть почування, вразливість, пристрасть, а з того нерозважні кроки, шкідливі не тільки для одиниці, але і для загалу, для цілої родини, громади й народу. Ця небезпека в положенню так особливо труднім, в якім находиться наш народ, стається прямо грізна»

(Пастирське послання до духовенства про обов'язок перестерігати вірних перед намовами провокаторів та агітаторів)
01.09.1939 р.

Якір

У ранньохристиянському мистецтві якір був символом надії. Згідно з Апостолом Павлом, надія «…для душі є ніби якір, безпечний і міцний...» (Євр. 6:18-19). Якір ототожнюється з Ісусом Христом і хрестом, а також святим Климентієм, папою Римським (мученицька смерть – прив’язаний до якоря та кинутий у море) і святим Миколою (покровителем моряків). Якір, увінчаний хрестом, став символом головної християнської ідеї – Надії на порятунок.

Copyright © 2022 All Rights Reserved.