Живемо в часах боротьби за привернення уваги людини. У Церкві також появляється така тенденція – «йти нога в ногу з цією світською частиною світу». Це нереально. У Церкві немає таких матеріальних засобів, щоби «виграти» це протистояння. Може все ж таки варто повернутись до джерел і почати по-справжньому вказувати вірним багатство духовного життя у єдності з розумом і емоціями. Вивчаючи «галилейську пропозицію», в основному бачимо діяння на емоції. А емоції потребують нових джерел живлення…
POSTSCRIPTUM VIІ
Żyjemy w czasach walki o uwagę człowieka. W Kościele również pojawia się taka tendencja – „iść ramię w ramię z tą świecką częścią świata”. Jest to nierealne. Kościół nie dysponuje takimi środkami materialnymi, aby „wygrać” tę walkę. Być może jednak warto powrócić do źródeł i zacząć naprawdę wskazywać wiernym bogactwo życia duchowego w jedności z rozumem i emocjami. Studiując „propozycję galilejską”, widzimy głównie działanie na emocje. A emocje potrzebują nowych źródeł zasilania...
