БЮРО КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦ

У СПРАВАХ НОВІТНІХ РЕЛІГІЙНИХ РУХІВ І СЕКТ

ПОСТСКРИПТУМ – VIII

У перших своїх онлайн-передачах за 2019 р. о. Роман Братковський розповідає про своє життя. Не варто шукати, що у цій розповіді правдиве, а що ні, бо це – так звана «легенда» - розповідь про своє неправильне життя…  В малих групах «Галилеї», де кожен знає про попереднє життя кожного, де кожен розповів про своє переродження, де панує ейфорична радість і любов всіх до всіх, формується атмосфера взаємозалежності, від якої важко відмовитись. Таку залежність можна порівняти з ігроманією. Зібрання у групі «Галилея діють як транквілізатори, до яких звикають і без яких після тривалого часу важко відмовитись….

 

 

  

Loading...

Іван Павло ІІ

«…лише свобода, яка підпорядковується Правді, приводить людську особу до її правдивого добра. Добром особи є перебувати в правді та чинити правду»

(Енцикліка «Сяйво Істини» 84)

 

Андрей Шептицький

«Час воєнний утруднює людині кермуватися вказівками тверезого, ясного розуму, освіченого вірою. Верх беруть почування, вразливість, пристрасть, а з того нерозважні кроки, шкідливі не тільки для одиниці, але і для загалу, для цілої родини, громади й народу. Ця небезпека в положенню так особливо труднім, в якім находиться наш народ, стається прямо грізна»

(Пастирське послання до духовенства про обов'язок перестерігати вірних перед намовами провокаторів та агітаторів)
01.09.1939 р.

Якір

У ранньохристиянському мистецтві якір був символом надії. Згідно з Апостолом Павлом, надія «…для душі є ніби якір, безпечний і міцний...» (Євр. 6:18-19). Якір ототожнюється з Ісусом Христом і хрестом, а також святим Климентієм, папою Римським (мученицька смерть – прив’язаний до якоря та кинутий у море) і святим Миколою (покровителем моряків). Якір, увінчаний хрестом, став символом головної християнської ідеї – Надії на порятунок.

Copyright © 2022 All Rights Reserved.