БЮРО КИЄВО-ГАЛИЦЬКОГО ВЕРХОВНОГО АРХИЄПИСКОПСТВА УГКЦ

У СПРАВАХ НОВІТНІХ РЕЛІГІЙНИХ РУХІВ І СЕКТ

Семінари

Семінари «Польська (римо-католицька) Спільнота Воскреслого Христа «Галилея» в Україні».

Починаючи з листопада 2021 року,  по 11 лютого 2022 року,  члени Бюро провели кільканадцять  семінарів-лекцій  на тему:

"ПОЛЬСЬКА (РИМО-КАТОЛИЦЬКА) СПІЛЬНОТА  ВОСКРЕСЛОГО ХРИСТА
„ГАЛИЛЕЯ” В УКРАЇНІ"

Учасниками цих заходів були в першу чергу отці, делеговані Керівництвом Церкви, з адміністративних одиниць УГКЦ в Україні, майбутні волонтери Бюро, для яких Бюро проводить цілий навчальний курс, між іншим з питань деструктивних елементів, які  можуть мати місце в любій спільноті  (Дрогобич, Івано-Франківськ, Коломия, Тернопіль, Луцьк, Харків, Львів, Стрий).

Крім згаданих волонтерів, також учасниками тематичного семінару- лекції отці, семінаристи,  з різних єпархій, як з  України так і закордону (Коломия, Львів, Тернопіль, Одеса, Луцьк, Харків,  Вроцлав, Мюнхен). Також проведено таку зустріч для сестер з різних Чинів і Згромаджень.

Детальніше:Семінари «Польська (римо-католицька) Спільнота Воскреслого Христа «Галилея» в Україні».

Семінари. Головні завдання

Одним з головних завдань Бюро є профілактика, попередження про наслідки маніпуляції та приналежності до деструктивних груп. Це завдання Бюро реалізує шляхом проведення семінарів. Таких заходів вже проведено близько 80- ти.

Тема семінарів присвячена питанню маніпуляції і психоманіпуляції як засобів впливу на людину. Використовування таких методів веде до поневолення людини що суперечить як Божим так і людським законам.

Детальніше:Семінари. Головні завдання

Іван Павло ІІ

«…лише свобода, яка підпорядковується Правді, приводить людську особу до її правдивого добра. Добром особи є перебувати в правді та чинити правду»

(Енцикліка «Сяйво Істини» 84)

 

Андрей Шептицький

«Час воєнний утруднює людині кермуватися вказівками тверезого, ясного розуму, освіченого вірою. Верх беруть почування, вразливість, пристрасть, а з того нерозважні кроки, шкідливі не тільки для одиниці, але і для загалу, для цілої родини, громади й народу. Ця небезпека в положенню так особливо труднім, в якім находиться наш народ, стається прямо грізна»

(Пастирське послання до духовенства про обов'язок перестерігати вірних перед намовами провокаторів та агітаторів)
01.09.1939 р.

Якір

У ранньохристиянському мистецтві якір був символом надії. Згідно з Апостолом Павлом, надія «…для душі є ніби якір, безпечний і міцний...» (Євр. 6:18-19). Якір ототожнюється з Ісусом Христом і хрестом, а також святим Климентієм, папою Римським (мученицька смерть – прив’язаний до якоря та кинутий у море) і святим Миколою (покровителем моряків). Якір, увінчаний хрестом, став символом головної християнської ідеї – Надії на порятунок.

Copyright © 2022 All Rights Reserved.